1416956
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید کل
403
594
2904
1416956

IP شما : 46.229.168.142
امروز: 2019-05-23 23:05:14

مهم**مجموعه اطلاعیه های واحد آموزش**مهم

قابل توجه دانشجویان گرامی:
با توجه به اتمام امتحانات نیسمال اول و در پیش رو بودن انتخاب واحد نیمسال دوم برخی موارد مهم و مورد نیاز دانشجویان در ذیل درج می گردد.
شایسته است دانشجویان محترم مطالب ذیل را بصورت کامل مطالعه نموده و مد نظر قرار دهند تا ضمن پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی، نیاز دانشجویان به تماس های مکرر با مرکز را کاهش دهد:

اطلاعیه 1: در خصوص ثبت نمرات و درخواست تجدید نظر دانشجو
طبق اعلام های مکرر قبلی مدرسین گرامی تا تاریخ 9 بهمن ماه مهلت دارند تا نمره دانشجویان را در سامانه سجاد ثبت نمایند. نمرات ثبت شده نیز پس از این تاریخ بصورت ثبت نهایی در آمده و دانشجویان هم می توانند از روز 9 بهمن ماه به مدت سه روز درخواست خود را در سامانه سجاد ثبت نمایند. فلوچارت تهیه شده توسط یکی از واحد های استانی دانشگاه جامع قبلا در کانال درج شده است

اطلاعیه شماره 2: نمرات دانشجویان فاقد سامانه
نمرات این دانشجویان به محض جمع آوری از کلیه مدرسان به شیوه مقتضی به اطلاع شخص دانشجو رسانیده خواهد شد. بدیهی است مهلت لازم جهت درخواست تجدید نظر نیز به این دانشجویان داده خواهد شد.
به علت تعداد بالای دانشجویان فاقد سامانه اعلام موردی نمرات قبل از جمع اوری کلی امکان پذیر نمی باشد.
انتظار می رود این دانشجویان همکاری لازم با مرکز را داشته باشند.

اطلاعیه شماره 3: در خصوص انتخاب واحد نیمسال دوم
انتخاب واحد نیمسال دوم از تاریخ 6 بهمن ماه سال تحصیلی طبق برنامه زمانبندی برای ورودی هر سال و نیمسال شروع خواهد شد. پیشنهاد می شود دانشجویان به منظور اینکه با مشکل پرشدن کلاس های دلخواه مواجه نشوند در روز اختصاصی خود جهت انتخاب واحد به سامانه مراجعه نمایند. روز 16 بهمن ماه مختص دانشجویانی است که در نوبت خود موفق به انتخاب واحد نشده اند.
آموزش مرکز انتخاب واحد هیچ دانشجویی را در سامانه ثبت نخواهد کرد.
دانشجویان محترم شایسته است طبق اطلاعیه امور مالی مرکز قبلاً نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایند تا با محدودیت های سامانه در خصوص مسائل مالی روبرو نگردند.

اطلاعیه شماره 4: انتخاب واحد دانشجویان فاقد سامانه
این دانشجویان جهت انتخاب واحد ضمن رعایت اطلاعیه واحد مالی طبق برنامه زمانبندی در روز مختص به خود بصورت حضوری به مرکز مراجعه نموده و برنامه دلخواه خود را انتخاب و بصورت کتبی به کارشناس آموزش تحویل می نمایند تا ظرفیت کلاس انتخابی ایشان به اندازه یک نفر کاهش یافته و به این دانشجویان اختصاص یابد.
عدم مراجعه به منزله عدم انتخاب واحد می باشد.
لیست دروس ارائه شده در روز چهارشنبه 6 بهمن ماه به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه شماره 5: در خصوص معرفی به استاد
دانشجویانی که پس از ثبت نمرات این ترم و جهت ترم آتی حداکثر دو درس نظری باقیمانده داشته باشند می توانند بصورت معرفی به استاد و در طول ترم بگذرانند. چنانچه یکی از دو درس باقمانده دانشجو دارای بصورت نظری-عملی باشد تنها در صورتی می تواند بصورت معرفی به استاد بگذراند که قبلاً در این درس نمره ثبولی نگرفته باشند ( افتاده باشند)
موارد ذیل نمی تواند بصورت معرفی به استاد گذارنده شود:
-دروس باقیمانده بیش از دو درس
- دو درس با قیمانده دارای واحد نظری-عملی
-درس باقیمانده دارای واحد صرفاً عملی
-درس باقیمانده دارای واحد نظری عملی که قبلا اخذ نشده و یا حذف شده است
درخواست های معرفی به استاد از تاریخ 16 لغایت 20 بهمن ماه بصورت مکتوب و بر اساس فرمت درخواستی که متعاقباً اعلام خواهد شد به صورت دستی به آموزش تحویل دهند.

اطلاعیه شماره 6: درخواست فارغ التحصیلی:
نظر به اینکه تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویانی که در ترم جاری موفق به گذراندن تمامی دروس خود شده اند 30/11/1395 می باشد لذا تا قبل از این تاریخ ارسال پرونده فراغت به دانشگاه جامع امکان پذیر نمی باشد. ولی دانشجویان محترم می توانند نسبت به تکمیل پرونده و ارائه درخواست فراغت از تحصیل خود طبق اطلاعیه بعدی که در این خصوص صادر خواهد شد اقدام نمایند.
لازم به ذکر است تا پایان مهلت اعلام نمرات و فرایند تجدید نظر ( 16 بهمن ماه) درخواست های فراغت از تحصیل دانشجویان دریافت نخواهد شد.
صدور نامه فراغت طبق بخشنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی ممنوع می باشد

this template designed and developed by Ahmad Azimi

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی تعاون، کار و رفاه اجتماعي خراسان رضوی

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی تعاون، کار و رفاه اجتماعي خراسان رضوی | مهم**مجموعه اطلاعیه های واحد آموزش**مهم