1416956
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید کل
403
594
2904
1416956

IP شما : 46.229.168.142
امروز: 2019-05-23 23:05:14

قابل توجه دانشجویان ورودی 95 کاردانی و کارشناسی

 احتراماً باستناد مصوبه هشتمین جلسه شورای تخصصی آموزشی دانشگاه مورخ 21/4/1395 ، درخصوص لزوم اجرای دروس کارورزی در ترم های تحصیلی و تابستان با لحاظ کیفیت آموزشی ، موضوع بررسی و مصوبه ذیل به تصویب اعضاء رسیده و از تاریخ این ابلاغ برای کلیه مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه لازم الاجرا می باشد . 

 احتراماً باستناد مصوبه هشتمین جلسه شورای تخصصی آموزشی دانشگاه مورخ 21/4/1395 ، درخصوص لزوم اجرای دروس کارورزی در ترم های تحصیلی و تابستان با لحاظ کیفیت آموزشی ، موضوع بررسی و مصوبه ذیل به تصویب اعضاء رسیده و از تاریخ این ابلاغ برای کلیه مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه لازم الاجرا می باشد . 

مصوبه شورا :

-   در نیم سال تحصیلی اول و دوم در صورت اخذ درس کارورزی، به همراه درس کارورزی حداکثر 12 واحد درسی دیگر اخذ شود.

-   در دوره تابستان حداکثر 6 واحد درسی اخذ گردد و دانشجو می تواند از 6 واحد درسی مربوط 2 واحد درسی کارورزی را انتخاب نماید. در ضمن اجرای دوره تابستان برای دانشجویان الزامی نمی باشد.

اجرای درس کارورزی بر اساس سرفصل مصوب انجام گردد. 

 

توضیحات بیشتر:

 

 اجرای این بخشنامه به شرح ذیل، صرفاً برای دانشجویان ورودی­ مهرماه سال 95 به بعد الزامی است و دانشجویان ورودی ما قبل می توانند براساس مقررات قبلی نسبت به اخذ و انتخاب واحد اقدام نمایند.

1) اجرای دروس کارورزی هم در نیم­سال تحصیلی و هم در تابستان میسور می­باشد ولیکن توصیه بر اجرای آن در تابستان می باشد.

2) کارورزی 1 پیشنیاز کارورزی 2 می­باشد. در موارد نادر و خاص که دانشجو با داشتن عذر موجه نتواند درس کارورزی 1 را در طول نیمسال­ها و یا تابستان تحصیلی بگذراند، با رای شورای آموزشی مرکز بتواند در نیمسال یا تابستان آخر تحصیلی این دو درس را به صورت همنیاز بگذراند. بالطبع در اینگونه موارد دانشجویان مجاز به اخذ سایر دروس همراه با کارورزی 1 و 2 نمی باشند.

3) دانشجویان می­توانند با هماهنگی مدرس مربوطه، پس از آخرین امتحان نسبت به اتمام درس کارورزی 1 و 2 و ثبت نمره آن در فرصت 45 روزه اقدام نمایند و نیمسال ثبت نمره دروس کارورزی می بایست همان نیمسال انتخاب واحد درس باشد.

 

4)  برای دانشجویانی که  واحدهای کارورزی را در دوره تابستان اخذ می نمایند:

1-4)  هریک از دروس کارورزی 1 و 2 حتی­المقدور در تابستان­های تحصیلی  اجرا گردد. زمان اخذ دروس کارورزی 1 و 2 برای دانشجویان ورودی مهرماه، تابستان­های سال اول و دوم و برای دانشجویان ورودی بهمن ماه، تابستان بعد از ترم­های اول و سوم است.

2-4) رعایت سقف واحد درسی 6 واحد برای تابستان الزامی است (2 واحد کارورزی+ 4 واحد درسی)

3-4) برای تابستان آخر، رعایت سقف 8 واحد درسی الزامی است (2 واحد کارورزی+ 6 واحد درسی)

5)  برای دانشجویانی که شرایط اجرای درس کارورزی در دوره تابستان فراهم نمی باشد، می­توانند درس کارورزی 1 را پس از نیم­سال اول اخذ نمایند.

1-5) در صورت اخذ درس کارورزی در طی نیم­سال عادی رعایت سقف 14 واحد الزامی است (12 واحد درسی +2 واحد کارورزی)

2-5) برای دانشجویان با معدل بالای 17 و همچنین دانشجویان نیم­سال آخر، سقف مذکور در بند 1 به 18 واحد افزایش می یابد (16 واحد درسی +2 واحد کارورزی).

 

this template designed and developed by Ahmad Azimi

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی تعاون، کار و رفاه اجتماعي خراسان رضوی

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی تعاون، کار و رفاه اجتماعي خراسان رضوی | قابل توجه دانشجویان ورودی 95 کاردانی و کارشناسی